BİLET İPTAL İŞLEMLERİ

İptal veya iade edilen bilet ücretleri hiçbir kesinti olmadan kredi kartlarına 5-15, banka kartlarına 20 iş günü içerisinde yansımaktadır.

BİLET SORGULA

İptal işlemini başlatmak için; biletinizin PNR numarasını ve Cep Telefonu bilgilerinizi kullanarak biletinizi sorgulayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular?

Banko Bilet üzerinden alınan biletlerde, seferin gerçekleşmesine 1 saat kalana kadar biletinizi anında iptal edebilir, bilet ücretinizi hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade alabilirsiniz.
Almış olduğunuz firmaya ait şubeden/otogardan çıktısı alınmış biletler online olarak iptal edilemezler. Sefer saatinden en az 24 saat önce şubeye/otogara giderek bilet iadesi gerçekleştirilebilir.
Bankobilet.com web sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Ad Soyad ve Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. "İade et" butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 5-15 iş gününü, banka kartları için 20 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.
Seyahatinizi gerçekleştirememe sebebiniz; sistemimiz veya otobüs firması kaynaklı ise, Bankobilet %100 para iadesi sağlar; fakat bunun dışında kalan, Bankobilet ile doğrudan ilgili olmayan bir sebep söz konusu ise, bu durumda maalesef ücret iadesi yapılmamaktadır.

Neden Bankobilet.com

  • En kısa sürede, çok uygun fiyatlarla otobüs bileti sağlamaktadır
  • Size en uygun seferi bularak bütcenize en uygun bilete ulaşmanızı sağlar
  • Bankobilet.com'da tüm işlemler HTTPS protokolü, SSL güvenlik sertifikaları, 3D kredi kartı doğrulamas sistemleriyle sağlanmaktadır.
  • Satın almış olduğunuz biletinizde meydana gelebilecek olası sorunları en kolay şekilde atlatabilmeniz ve sizi korumak adına uygun fiyatlarla seyahat sigortası hizmeti sunar.

ÜYE GİRİŞİ